Nechte si prohlédnout odpad

Mimo čistění odpadu se také zabýváme revizemi kanalizace, prohlídkami a kontrolami kamerou. Provádíme monitoring kanalizace profilů 40 – 250 milimetrů a 200 – 1200 milimetrů. Monitoring, revize kanalizace a kanalizačních rozvodů je již v dnešní moderní době samozřejmost. Je dobré a vlastně nutné provádět preventivní prohlídky, neboť se tak ušetří spoustě zbytečných havárií. Tyto prohlídky nejsou nijak cenově náročné oproti tomu, co může přijít!
Čistění odpaduje nezbytná a bohužel častá věc, ale s pravidelnou péčí a revize kanalizačního potrubí je vše snadnější! Na monitoring používá naše společnost různé druhy kamer. Máme miniaturní kamery pro inspekce nebo revize. Také používáme samohybné kamery s otočnou hlavou, které kontrolují spád a měří vzdálenost. Monitoring můžete využít u velkých i malých profilů kanalizace.

Nechte si prohlédnout odpad

To, že kontrolujeme odpady, už víte. Používáme miniaturní kamery i ty tlačené strunou, které mají delší dosah a jsou vhodnější pro čištění odpadu se silnějším potrubím. Tyto prohlídky probíhají skoro stejně jako revize kanalizačního systému. Vše se nahrává, a tak se jednoduše zjistí, kde je daný problém umístěn.