Praktická módní záležitost

Rozhodně to ale neznamená, že byste se měli řídit jenom vzhledem. Přece jen jde o praktického pomocníka, ke kterému se budete vracet i několikrát denně. Unáhlený výběr by vás tedy mohl dost mrzet. Pro oto si připomeneme, co je třeba zvážit, než si ji koupíte.

kabela na zip

Poslední rozloučení se starou známou
Ještě než vyhodíte svoji stávající peněženku, zamyslete se nad tím, jak ji vlastně využíváte. Většinou ji totiž vytahujete automaticky a ani moc nad ní nepřemýšlíte. Manipuluje se s ní dobře? Má v pořádku zapínání? Neřešíte občas problém kam s penězi?
Vybírejte tedy opravdu zodpovědně a přemýšlejte, jaká by měla být. Je to tak trochu jako s volbou toho správného partnera, také k vám musí dokonale sedět.

  1. Na velikosti rozhodně záleží.

Každá dámská peněženka na zip nebo i bez něj má své výhody i nevýhody. Ta velká bude méně skladná a může vám po čase začít překážet. Malá varianta tyto problémy sice zmírní, ale nemusí se do ní všechno vejít.
Dlouhá verze zase už působí jako skvělý módní doplněk, téměř jako kabelka.

  1. Praktický zip

Tato varianta patří snad mezi jedny z nejoblíbenějších.Není ale až tolik elegantní. Za to vás spolehlivě ochrání a vy tak nebudete trousit mince všude okolo.

  1. Zabraňte problémům s mincemi

K tomu vám postačí kapsička k tomu určená. Tento trend vítězí zejména na poli pánských peněženek, ale i tu najdete variantu bez ní.

kožená peněženka

  1. Co sem ještě patří a co už ne

Nedělejte si z ní v žádném případě odpadkový koš. I vaše důvěrná přítelkyně si zaslouží generální úklid. Většinou tu najdeme bankovky, mince, platební karty nebo osobní doklady. Někteří tu nosí ale také různé slevové karty a kupony nebo průkazy k lékaři. Pak už budete opravdu potřebovat větší variantu, aby se do ní vše pohodlně vešlo. Na fotografie se vám bud určitě hodit průhledná fólie.
Můžete vlastnit i více jak jeden kus. Pro vaše sportovní aktivity vám bude stačit její zjednodušená verze a pak si můžete ještě koupit parádní elegantní kousek, který bude dobře vypadat například v situaci, kdy budete platit oběd na jednání s důležitým klientem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup