Co vám přinesou erotické masáže

Zamyšlení sama nad sebou – toto byste možná od erotických masáží Praha Matahari salon neočekávali, ale skutečně k tomu může dojít, jestliže se tomuto procesu otevřete. Sami sebou totiž býváme obvykle v situacích, kdy je nám dobře, kdy se cítíme příjemně na těle i na duchu, a kdy vnímáme soulad se vším ostatním kolem nás. Někteří lidé k tomu využívají meditace, ovšem nenechte se mást, meditovat můžeme i v situacích bez pozice lotosového květu, může to být třeba i při oblíbené činnosti, kterou provádíme, např. při sportu, na procházce v lese, v plaveckém bazénu nebo u stolu při chutné večeři. Cílem erotických masáží bývá uvolnění, zklidnění, odplavení stresových hormonů a samozřejmě i vzrušení a navození orgasmu – extáze, která by měla být přirozenou součástí lidského života.

krásná žena

Krása ženského těla – někteří lidé, ve snaze být více „osvícenými“ si odpírají tělesné rozkoše a domnívají se, že cestou k tomuto procesu je askeze (odpírání a odmítání). To je však hluboký omyl, jednou z cest k osvícení je právě smyslnost, přirozená radost z něčeho krásného. Pozorujte malé děti, jak si hrají se zvířátky, jak je milují, jak se radují z barev, květin a všeho kolem nich. To samé můžeme dělat i my, dospělí, vnímat krásu kolem sebe tak, jak byla stvořena. A samozřejmě sem patří ženské tělo. Je překrásné, vzrušující, úžasné, naprosto dokonalé. Všimněte si těch fantastických křivek, rysů obličeje, očí, rtů, nosu, brady, vlasů, zátylku, ramen, ňader s bradavkami, štíhlého pasu a širších boků, připomínajících mostní klenbu. Úžasné jsou i přechodové linie hýždí, stehen a lýtek a divem světa jsou i tvary kotníků, paty, nártu a prstů, které dotváří spolu s hlubokou klenbou ženská chodidla.

dvě dívky

Radujte se z toho všeho, máte to na dosah ruky, můžete to prožít ve formě různých masérských procedur. Každý takto prožitý okamžik se vám vryje do paměti a jistě zatoužíte prožít něco podobného (a opět jedinečného a krásného) znovu a znovu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup