Super skládací kontejnery na prodej a k zapůjčení


Společnost Schoeller Allibert Services vám představuje řadu kvalitních skládacích kontejnerů řady Schoeller Allibert CircuLine https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/ada-schoeller-allibert-circuline-kterou-si-nyn-mete-pronajmout-i-zakoupit. Jsou vyrobené z kvalitního a lehkého materiálu. Skvělé poslouží pro převoz vašeho zboží a když zboží vyskladníte, skládací kontejnery v pohodě můžete složit a ušetříte tak místo. Budete mít efektivnější dodávání a zároveň budete podporovat ekologii a šetření přírody a recyklaci. Na životním prostředí a přírodě přeci záleží, no ne? Skládací kontejnery obsahují minimálně 30 % plastu, který je recyklovaný. Kontejnery, chcete-li přepravní obaly, jsou robustní, pevné a odolné.

kontejnery

Vaše zboží perfektně ochrání. Nicméně jsou i velmi lehké, což znamená, že do kamionu můžete naložit mnohem více! Další výhodou je, že se kontejnery dají rychle a snadno složit. Složit je dokáže pouze jedna osoba, nepotřebuje k tomu asistenci další https://www.mestovsetin.cz/nove-stojany-ochrani-kola-pred-zlodeji/d-527538 ho člověka. Takže se tím zefektivní a zkrátí práce. Tyto skládací kontejnery řady Magnum Optimum CircuLine jsou zcela recyklovatelné a šetří vám čas i peníze. Tyto kontejnery si můžete zakoupit anebo si je klidně můžete pronajmout. Co se vám vyplatí?

nákladní auto a kontejnery

Pokud si je pronajmete, kontejnery budou vybavené technologií SmartLink. Díky tomuto systému budou vždy dohledatelné a jestli v nich budete mít svůj majetek, tím pádem bude dohledatelný i váš majetek, pokud by se ztratil. To se celkem hodně vyplatí, že budete mít přehled, kde se kontejnery Magnum Optimum CircuLine včetně vašeho zboží zrovna nachází. To je taková další službička navíc, která se určitě vyplatí. Vámi požadované kontejnery vám budou dodané velmi rychle, cena je velmi příjemná. Jaké další výrobky ze řady CircuLine si můžete od společnosti Schoeller Allibert Services pořídit? Pevné kabelové kontejnery, stohovatelné přepravky, kvalitní palety z plastu, malé skládací přepravky, kbelíky, nápojové přepravky, zasouvací a stohovatelné přepravky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup