Pronájem vozu za dobré ceny

Každému z nás se někdy stane, že se vůz porouchá a nejede. Většinou se tyto případy dějí, když vůz potřebujete nejvíce. V takovým případech je dobrý neházet ihned vidle do žita a zachovat chladnou hlavu. Automobil Vám může půjčit rodina, nebo přátelé. Pokud však tuto možnost nemáte, tak se obraťte na další spolehlivou firma, kterou je půjčovna auta Praha, kde Vám s problémem ihned pomohou.

půjčovna auta

Tato autopůjčovna, je na trhu již přes 23 let a pronajímá nejrůznější kategorie vozů. Samozřejmostí je, že si vůz můžete pronajmout na krátkodobý a dlouhodobý pronájem a to za velice nízké ceny. V jejich vozovém parku najdete více než 10 vozů a to různých cenových kategorií. Čím větší cenová kategorie vozu je, tím větší je cena a naopak. Tudíž si zde mohou vůz vypůjčit nejen bohatí, ale také průměrní lidé a to za průměrnou cenu. Mimo osobních vozů si zde můžete zapůjčit i minibusy, které jsou ideální, pokud chcete odvést více lidí zároveň, nebo pokud jedete na nějaký prodloužený víkend. Samozřejmostí je, že se dá u této společnosti platit kartou a nemusíte tak tahat zbytečně hotovost.

půjčovna auta

Na internetových stránkách této společnosti, se můžete podívat na všechny vozy, co firma nabízí a také na jejich ceny. U každého vozu je cena rozepsaná zvlášť a to na dané časové úseky. Také je u vozů vypsána výbava, kterou mají a všechny ceny jsou vedeny bez DPH. Vozy se pronajímají s plnou nádrží a s plnou nádrží se také vrací. K vozům Vám této autopůjčovně také půjčí zdarma dětskou sedačku, či podesdák a také sněžné řetězy, pokud vyrážíte na hory. Samozřejmostí je pak u každého vozu dálniční známka pro Českou republiku. Navíc nejsou na žádném voze reklamy.

Tudíž pokud má Váš vůz poruchu a hledáte dočasnou náhradu, tak zvolte tuto autopůjčovnu. Rozhodně nebudete litovat a jejich vozy si určitě rychle zamilujete.