Skříně podle Vašich představ

Když probíhá v našem domě rekonstrukce, chceme mít vše krásně sladěné tak, abychom byli spokojení s výsledkem. Možností je nespočet, ale představu vždy nějakou máme. Nábytek volíme buď do moderna, do retro stylu anebo do jiných. Každý má svůj vlastní styl, a tak je někdy těžké najít ten správný nábytek, který by se nám opravdu líbil. Skříně na míru Praha Vám pomůžou uskutečnit si svůj sen. Můžete si navolit Vaší budoucí skříň jakkoliv. Může mít spoustu prostoru na Vaše oblečení na ramínkách anebo může mít mnoho menších přihrádek určeného na kousky oblečení a na boty. Jak si to navolíte, tak to budete mít. Co se týká materiálu, barvy a celkového vzhledu – vše se domluví k Vaší největší spokojenosti.

Vaše ložnice pozná opravdový styl a krásu. Zaměřte se klidně i na detaily, které spolu dopilujete k dokonalosti. Jaká skříň by se Vám líbila nejvíce?

prostorná skříň

Skříně na míru jsou vyhledávaným kouskem nábytku, protože prostor na naše oblečení je velmi důležité. Pokud máme omezené prostory na umístění – tak takovou skříň potřebujeme o to více. Cenu si volíte sami a sestavujete si ji tak, abyste se rozpočet nepřekročili. Pokud si nebudete vědět rady, pomůže Vám kdokoliv z milého personálu. Cenu si volíte sami a sestavujete si ji tak, abyste se rozpočet nepřekročili. Pokud si nebudete vědět rady, pomůže Vám kdokoliv z milého personálu. 3D návrh Vám umožní vidět, jak bude Vaše skříň vypadat, a to je ohromné plus. Až tehdy si můžete doladit vše potřebné pro Vaši potřebu.

šatní skříň

Pokud Vás už nebaví malé úsporné místo, kam se nevejde téměř nic z toho, co máte, navolte si nové možnosti. Tyto skříně opravdu nejsou drahé i když působí tím dojmem. Lidé při představě navolení si vlastní skříně myslí, že se jedná o desítky tisíc, ale opak je pravdou. Za skříň zaplatíte pomalu stejnou cenu, co byste zaplatili i klasicky v obchodech, ale s tím rozdílem, že se Vám vejde perfektně do bytu či domu a bude přesně taková jakou si ji budete přát. Vyzkoušejte nezávaznou poptávku a uvidíte, zda si ji zamilujete či nikoliv.