Založení společnosti s ručením omezeným

Založení s.r.o. není tak složité, jak by se to na první pohled mohlo zdát. Naše firma za vás vyřeší jak založení společnosti s ručením omezeným, tak také společnosti akciové, kterou znáte pod zkratkou a.s.
Přenechejte celou záležitost v rukou odborníků. Naše firma touto prací denně žije, a proto moc dobře víme, co všechno je k tomu potřeba. Přenechejte celou záležitost odborníkům a nebudete si muset dělat zbytečné starosti.
mobil, tužka a mince.jpg
1. Nebudete muset běhat po úřadech.
2. Nebudete muset ztrácet čas vyřizováním.
3. Nebudete se muset topit ve smlouvách a dalších papírech, kterým třeba nerozumíte a které byste stejně museli dát k nahlédnutí svému právníkovi.
4. Nebudete muset mít hlavu plnou starostí.
5. Nebudete muset myslet na spoustu dalších věcí, co vám ještě chybí, co musíte vyřídit a dále.
6. Vše vyřídíme za vás!
prosklené mrakodrapy.jpg

Více o formě s.r.o.

Tato společnost je velice výhodná a proto ji rozhodně doporučujeme. Jaké má veškeré výhody?
Tak například majetek je rozdělen do dvou skupin. Vlastně je kapitálový majetek firmy naprosto oddělen od vašeho osobního majetku, takže se na něj nevztahují žádná práva. O majetek ve svém vlastnictví nemůžete přijít.
Právě forma s.r.o. vám zajistí, že se budete moci dostat do konkurzů a výběrových řízení, ke kterým se například soukromé osoby nebo podnikající fyzické osoby nemohou přihlásit.
Základní kapitál je pouhá jedna koruna. Což je naprosto výhodné. Jestliže nemáte větší finanční kapitál, může si založení formy této společnosti dovolit naprosto každý.
Podnikání touto formou je výhodnější z pohledu finančnictví. Z daňového hlediska vychází vždy lépe například společnost s ručením omezeným, než podnikání na živnost.
mladá obchodnice.jpg
ü Výčet výhod ještě nekončí
ü Posledním faktem zůstává doba založení. Jistě se ptáte na to, jestli založení takovéto podoby firmy bude trvat měsíce, týdny nebo roky. Možná vás mile překvapíme, protože to trvá většinou do 5 pracovních dní. A to přesně ode dne, kdy je podepsaná dokumentace s ověřenými podpisy a zaplacena faktura.