Slaná voda

Pokud máte doma bazén, tak samozřejmě také budete potřebovat různý chlor nebo další čistidla, aby vaše voda v bazénu byla čistá a průzračná a hlavně nezávadná. Znám totiž případy, kdy nějaká voda v bazénu se zkazila. A ti majitelé bazénu měli malé děti, kteří si vlezli do vody a potom měli z toho vyrážku. A opravdu vám nepřeji vidět, jak vypadaly malé děti, když dostaly vyrážku z neudržované vody. Chtělo mi brečet a taky jsem chtěla ty lidi seřvat a nadat jim, co si vůbec dovolují pouštět do špinavého bazénu malé děti, které z toho potom mají vyrážku. Bylo mi to líto a ihned jsem šel zkontrolovat svůj bazén.
Ukázka sběru soli.
Samozřejmě že náš bazén byl v pořádku, protože ho pravidelně čistím a kontroluji. Taky zkouším pH vody. A protože máme s dětmi a s přítelem rádi moře, tak jsme si řekli, že bychom si mohli pořídit ještě jeden malý bazén, do kterého dáme mořskou sůl. A tabletovou sůl dvacet pět kilo. A jsme koupili ji na internetu chlorito.cz, kde je různá tabletová sůl po různých stylech. Je jsme si koupili tabletovou sůl 25 kg, protože nám přišla finančně nejvíce výhodná. Taky přítel řekl, že tento objem tabletové soli bude perfektní, protože nám to vydrží alespoň na hodně dlouho. A byla jsem nadšená, když dětem se líbila slaná voda.
Všichni mají rádi bazén.
A navíc je to velice zdravé, všichni víme, že je moře je zdravé, protože je slané. Sice si musíte zvyknout na tu slanost vody, protože vás potom z toho budou štípat oči. Jako moje nejmladší dcera, která se potopila ve slané vodě a potom asi pět minut pištěla, že ji štípou oči. Jenže bohužel se nedá nic dělat, ale nebezpečné to samozřejmě není. Mnoho lidí má rádo moře, tak si moře dopřávají u sebe doma v bazénu. A vy máte rádi moře? Pokud ano, tak se nebojte a vyzkoušejte taky slaný bazén, který si taky můžete potom dopřát u vás doma. Takhle můžete mít vaše milované moře stále na dosah.