Zásoba energie na celý den

Je možné z něčeho čerpat energii tak, aby nám vydržela po celý zbytek dne už od jeho počátku? Nesmírně důležité je vytvořit si osobitý rituál, který bude splňovat všechno, co vaše tělo v průběhu dne potřebuje k tomu, aby se vám odměnilo v podobě síly a chuti vydržet až do jeho konce.
běžecká dráha a boty

1 RANNÍ BĚH

Nastartujte váš uspěchaný den sportovní aktivitou, jakou je běhání. Vstát o něco dříve a uběhnout třeba jen pár kilometrů, vám pomůže k tomu, abyste se ráno rychle probrali, nastartovali metabolismus a získali z endorfinů energii, kterou pro start dne nevyhnutelně potřebujete.

2 BEZ SNÍDANĚ HODNĚ RISKUJETE

Všude ze všech stran se valí spousta upozornění na to, jaká je snídaně důležitá. A absolutně oprávněně! Je podstatná, protože vaše tělo potřebuje do hodiny po probuzení dostat potřebnou dávku bílkovin aproteinů. Navíc, když si ráno nedáte žádné jídlo, budete více unaveni a později spořádáte vše, co vám přijde pod ruku.
bobule borůvek

3 ANTIOXIDANTY DEN CO DEN

Dostat do těla určitou zásobu antioxidantů, by měla být vaše priorita. Najdete je v podobě vitamínových doplňků stravy, ale i v čerstvých potravinách nebo přírodních čajích. Energii z vašeho těla dostanete jen v případě, že je očištěné od nežádoucích toxinů, které vám ji berou.

4 SLUNÍČKO A JEHO POZITIVNÍ VLIV

Pobyt na sluníčku je jakýmsi přirozením dobíjením lidské energie. Strávit byste na něm měli proto minimálně hodinu denně. Jaro a léto vám ho poskytnou více než dostatek, proto se nevyhýbejte slunečním paprskům schováváním ve stínu.

5 VAŠE HOBBY JAKO VAŠE SÍLA

Mít koníčka, při kterém se můžete realizovat, odpočívat a nabírat nové síly a životní jiskru, je zcela jistě bezkonkurenční. Najít si něco, co vás baví a dává vám to radost v tomto uspěchaném světě můžete kdykoliv a uvidíte, že díky vašemu hobby pozdějibudete cítit, že jste silnější, máte pro co žít a dovedete fungovat celý den bez přestávky, ale za to s chutí a temperamentem do života.