Čistou vodu nám zajistí kvalitní chemie do vířivky

Jsou chvíle v našem životě, které nás vyčerpají natolik, že zkrátka potřebujeme vysadit a pořádně si odpočinout. Skvělý vklad do našeho zdraví a pohody je zakoupení vířivé vany. Dopřát si v klidu domova pravidelnou relaxaci v úžasně teplé, příjemné vodní lázni je zkrátka víc, než dokonalost sama. Navíc se nám miliony tryskajících bublinek postarají o masáž celého těla. Ovšem abychom si mohli dopřávat tento komfort, tak se musíme o vířivku také pěkně starat. Péče je dost podobná té bazénové, jen by se měla kontrolovat častěji. Vířivky totiž mají na rozdíl od klasických venkovních bazénů teplejší vodu a to samozřejmě platí i pro ty co jsou v exteriéru. Vyšší teplota vody podstatně rychleji rozkládá chlór a s tím je spojená právě údržba. Pokud bude chybět chlórová nebo prakticky jakákoliv chemie, tím se snižuje bezpečnost a čistota vody. Výběrem vhodné chemie do vířivky si zajistíme nejen průzračnou vodu, ale také skvělou koupel s masáží.
luxusní výřivka

1. Stabilizátor pH – pokud chceme, aby nám fungovala jakékoliv ošetřující látka, tak je nezbytně nutné měřit hodnotu pH vody a to ne 1xtýdně, ale po každé co chceme vířivku použít. Při každém použití buďme připraveni, že pH bude vyšší, je nutné ho stabilizovat na hodnotu v rozmezí 7,2 až 7,8.

2. Chlórová chemie – dává se v přiměřených a doporučených dávkách, aby se příliš voda nepřechlórovala, to bychom si moc vířivku neužili. Vhodné jsou tablety i případné roztoky.
vnitřní výřivka

3. Bromová chemie – to je další složka, která je díky aktivnímu bromu vysoce účinným oxidačním prvkem. Odstraní bakterie, organické nečistoty, viry i plísně. Její výhodou je, že jí vůbec nevadí teplá vody. Výborné dávkování je v podobě tablet. Další její plus je, že nepáchne po chlóru a tím se stává nejpoužívanější chemií v oblasti dezinfekce.

4. Kyslíková chemie – zde si budou hovět hodně alergici nebo i lidé s kožním onemocněním. Voda nedráždí ani sliznice nebo pokožku. Též je vhodné dávkování v podobě tablet.

Pokud je voda v čirém a průzračně křišťálovém stavu, tak naše wellness právě začíná. Zpříjemnit si ho můžeme malým občerstvením nebo sklenkou osvěžujícího drinku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup