Nechte si vypracovat dietní program od profesionálů

Jestliže chcete hubnout, většina lidí omezí sacharidy na minimum, či je dokonce zcela odstřihne ze svého denního jídelníčku. Je to sice náročnější, protože sacharidy se nacházejí prakticky ve všech přílohách, což jsou například těstoviny, rýže, brambory anebo také v luštěninách, nacházejí se téměř všude i ve chlebu a jiném pečivu. Přesto někdo sacharidy přestane jíst, sice rychle hubne, ale není to zrovna dvakrát zdravé pro organismus. Možná vám ještě nikdo neřekl, že hubnutí není o rychlosti za jak dlouho shodíte nežádoucí kilogramy nadváhy, ale o tom, že váš denní jídelníček by měl právě obsahovat známou triádu, což jsou bílkoviny, zdravé tuky, ba právě i ony sacharidy, které vy jste škrtli. Proto zkuste proteinovou dietu https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete

žena baculatá

Pokud budete zcela bez příjmu sacharidů, budete brzy pociťovat velkou únavu a možná i přijdou bolesti jako např. bolest hlavy, kloubů apod., zvláště, pokud ještě zařadíte nově pohybovou aktivitu. Věřte tomu, že bez příjmu sacharidů nevydržíte po zbytek svého života a jakmile se navrátíte k původní stravě, kilogramy vyskočí nazpátek a to je právě onen nežádoucí jo-jo efekt. Jestliže skutečně chcete hubnout a máte fobii z příjmu sacharidů, oslovte profesionály, jejichž jídelníčky tvoří nutriční specialisté a vy pak máte jistotu, že jíte správně.

muž cvičí

Důležité je také si nastavit určitá pravidla, a to je – dodržovat rady, které vám poskytne nutriční specialista, jíst pravidelně v pravidelnou denní dobu. Jíst naposledy maximálně tři hodiny před spaním. Mýtus, že se mělo večeřet nejpozději v 18 hodin, je již dávno překonaný. Možná děláte spoustu chyb z neznalosti, oslovte proto odborníky, kteří své práci rozumějí a jsou za nimi vidět výsledky!

Nechte si poradit a důvěřujte jejich mnohaletým zkušenostem, které mají s vytvářením dietního jídelníčku všech stupňů. Nebudete litovat.