Špičková technologie

Možnosti, které nám nabízí moderní technologie, jsou dnes skutečně opravdu obrovské. Ještě donedávna jsme žasli nad tím, že můžeme volat pomocí malé přenosné krabičky a v současnosti se s její pomocí můžeme připojit k internetu, hrát hry nebo sledovat filmy či seriály. Z mobilního telefonu se stala multimediální platforma, na které jde dělat takřka všechno, co vás napadne. Obdobné možnosti už ale nemají pouze mobilní telefony, ale také moderní chytré hodinky. I ty už umí daleko více, než jen ukazovat čas.
dětské hodinky

Velké možnosti

Určitě znáte agenta 007 Jamese Bonda, který se svými hodinkami dokázala doslova zázraky. Laserové paprsky ani možnost řízení naváděných střel dnes ani ty nejmodernější hodinky neumožňují, i když s tím řízením by se možná dalo polemizovat. Krom hraní her a telefonování ale zvládnou chytré hodinky prakticky vše, co zvládne váš mobilní telefon, respektive tablet. Je možné se s jejich prostřednictví připojit k internetu, přečíst si sms nebo zprávy z Facebooku či si něco vyfotit nebo dokonce i natočit na kameru. Mnohé z nich navíc disponují speciálními čidly, které měří teplotu a výšku, ve které se zrovna člověk nachází. Většina z nich má navíc i speciální čtečku pro paměťové karty. A to ještě není zdaleka všechno.
žena a smart hodinky

Pro sportovce

I když se nejedná o nic levného, chytré hodinky se nepoužívají pouze pro běžné nošení, ale mnoho jedinců je využívá také při sportování. Jasně, hokej s nimi asi hrát nepůjdete, ale v případě, že rádi chodíte běhat nebo jezdíte na kole, mohou vám v mnohém pomoci. Jejich prostřednictvím si totiž můžete měřit tep, což je hlavně při shazování kilogramů velice důležitý údaj. Takovéto sportovní chytré hodinky jsou navíc obvykle daleko pevnější, než je standardem, takže i kdyby se vám podařilo při sportování udělat nějaký ten karambol, vašim hodinkám by se nic zlého stát nemělo