Zajímavá fakta o mužské duši a tělesných přednostech

Vraždy – téměř polovina veškerých vražd žen s úkladným úmyslem, tedy nikoli zavinění úrazu nebo úmrtí z nedbalosti, byla připsána jejich partnerům. Mezi nimi byli buď ti současní, nebo bývalí. Zajímavé by bylo vysledovat motivy trestných činů, vždy se totiž za nimi skrýval společný jmenovatel, a tím byla frustrace a nedostatek sebevědomí. Jestliže totiž muž má svou milou za svou kořist, namísto, aby ji miloval a ctil se vším všudy jako svobodnou bytost, pak ji považuje za svůj majetek. A ve chvíli, kdy dojde z nejrůznějších důvodů k rozchodu, slabší povahy to nemusí unést. Velice zvláštní je, že ačkoli by bylo možno takovým vztahům zabránit včas, tedy ještě ve chvíli, než žena zamíří k oltáři, nebo si svého vyvoleného nastěhuje k sobě do bytu, mnohé z nich nechají celou záležitost dojít příliš daleko.
kluk s lucernou
Chřipka a nachlazení – kvalita imunitního systému má vliv na průběh chorob a pochopitelně hlavně na odvrácení jejich vzniku. Jak jste na tom se svou imunitou, se však rozpozná především na chuti na sex a na schopnosti dosáhnout erekce. To jsou totiž zpravidla první ukazatele, které hovoří buď o zdraví, nebo o nemoci. Tento fakt se ovšem netýká pouze lidstva, je to známo i o zvířatech, ta se páří pouze tehdy, mají-li zajištěn dostatek potravy, příznivé klimatické podmínky, dostatek klidu a především výbornou tělesnou kondici.
milenci na plachetnici
Zákeřný vysavač a výfuk – lidská vynalézavost nezná hranic a rozhodně není výjimečný případ muže, který se ukájel do nejrůznějších otvorů, ačkoli je dnes trh dobře zásoben umělými vagínami. Někoho totiž vzrušuje i zasouvání penisu do neobvyklých skulin, mezi nimi nejčastěji do automobilových výfuků a vysavačů. Masturbace s vysavačem je dokonce velice rozšířená ve Spojených státech. Možná vás napadá, proč zrovna vysavač? V tomto případě se sáním vytváří příjemný podtlak, pokud je však příliš velký, může dojít až k poranění předkožky nebo dutinkatých tělísek uvnitř penisu, a to pak vyžaduje chirurgický zákrok a dokonce ohrožení samotné jejich funkce potřebné k erekci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup