Zavzpomínejte si, hokejisto

I když máte svůj věk, pokaždé když začne hokejová extraliga, musíte být u všech zápasů Vašeho oblíbeného hokejového klubu? Jak jste rád, když zápas probíhá v televizi, viďte? V klidu a teple domova je to dost dobré. Orosené Starobrno na stolku. Co víc si přát? A když se manželka nevrátí domů dřív, než zápas skončí, to je pak ideální stav věcí!
malý hokejista.jpg
Odkudpak jste? Z Brna?
Líheň hokejových hvězd byla jeden čas v Litvínově. Však si vzpomeňte na Nagano 1998. Tam excelovali páni hokejisté, jako byl Hlinka, Růžička, Lang, Reichl, Ručinský, Šlégr. Ale i Vaše rodné Brno mělo a má hokejisty, kteří hokej brno excelentně zastupují. Dopita, Meluzín, Havlát. A z těch mladších Hubáček, Kvapil, Haščák, Erat, Krejčík. To jsou snad nejznámější jména.
K jakému druhu fanoušků patříte?
Jste při sledování hokejového zápasu nervózní? Komentujete rozhodnutí sudích? Jste sarkastický k výkonu družstva soupeře? Padne sem tam i nějaké to ostřejší slovo? Prožíváte hlasitě jednotlivé hokejové zákroky?
Nebo sledujete hokej Brno jen s občasným komentářem? Jste tak nějak víceméně laxní fanoušek, který je zastáncem tvrzení, že když nejde o život, jde o nic? To zřejmě ne.
hokejisti u brankáře.jpg
Jak jste na tom se znalostmi hry?
Pravidla hokeje určitě znáte. Ale víte, že se občas mění, viďte? A když jste kdysi hokej v Brně sám aktivně hrával, určitě máte povědomost i o tom, jak se tvoří herní plán. To také není žádná legrace. Tam hraje velkou roli trenér!
Ale stejně to byly časy, když jste se proháněl po ledě a pohrával si s pukem. Zase tak špatný jste nebyl, že je to tak? A co Váš syn? Nepotatil se? Nehraje hokej v Brně také? Třeba se z něj stane druhý Erat! A když ne, tento ledový sport přinese každému jen to dobré.
Vy to máte, jako Brňáci fajn. Hrajete v Brně fakt dobrý hokej. To ten Litvínov zase klesnul. Uvidíme, jak se oběma týmům povede v další sezóně hokejové extraligy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup