Den a noc, nezní Vám to tajemně

Možná o tom ještě nevíte, ale Vaše okna, a nakonec i Vy samotní, potřebujete do svého příbytku luxusní rolety den a noc! Není v tom něco tajemného? Neběhá Vám mráz po těle, když se den a noc vysloví? Nemáte tato dvě slova spojená s tajemnem, pohádkou, nebo s jiným žánrem?
červené paprsky.png
Je to stejně tak tajemné, jako vítané!
Kvalitní rolety den a noc jsou vítanými doplňky ve Vašem příbytku, které se stanou Vašimi společníky v každé části dne! Ale nespěchejme s výpočtem kvalit takových nezvyklých rolet!
· Nelíbí se Vám na oknech závěsy, které se brzy zapráší a jsou zdrojem alergenů?
· Nehodláte se zapojit do řady uživatelů žaluzií, protože plech, nebo umělé hmoty ve Vašem příbytku minimalizujete?
· Potřebujete přesto něco šikovného na okna, aby světlo zvenku nebylo součástí světla uvnitř?
Pro Vás budou tedy nejvhodnější právě skvělé látkové rolety den a noc, které se pyšní
· elegancí,
· luxusním provedením,
· nevídaným systémem propustnosti světla!
A přitom to není žádná velká věda!
Když si to vezmete selským rozumem, potom jde jen o kus látky s různě upravenými pruhy podle propustnosti světla, které se horizontálně střídají, aby usměrňovaly světlo podle Vašich potřeb! Vy jen posouváte. O nic víc opravdu nejde. Ale kdybyste viděli, jak skvěle vypadají! Jak jednoduše se ovládají! A jak úžasně s jejich pomocí docílíte množství světla během dne! Elegance sama.
západ slunce za oknem.jpg
Už nebudete chtít nic jiného!
Jen si představte, jak ve slunečném dnu budete pobývat v místnosti, kde světlo zvenku bude jen ve Vašich rukách. Vy si budete určovat, kolik a v jaké intenzitě bude protékat svit slunečních paprsků v místnosti, kde právě pobýváte. Takový luxus Vám mohou splnit jen jedinečné rolety den a noc! Ani žaluzie, ani závěs nedokáže to, co právě tato novinka na trhu! Věřte, že se do nich zamilujete a už nikdy nebudete chtít na svá okna nic jiného! Jen si představte, jak se zvedne design místnosti, kam si necháte tuto skvělou roletu den a noc nainstalovat!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup