Hra, zábava, logické myšlení a rébusy v jednom

Máte rádi adrenalinové aktivity, plnění logických úkolů, které jsou zároveň spojené se zábavou a hrou? Pak jsou pro vás únikové hrytou ideální volbou. Co je vlastně obsahem únikové hry? Je to společenská hra, které se může účastnit několik osob, je jedno jestli rodina, přátelé či kolegové z práce. Hra je určena pro minimálně dvě osoby. Přesný počet osob je třeba ale si zjisti ještě před tím, než se rozhodnete tuto hru absolvovat.  Všichni dohromady si užijí spoustu legrace, zábavy, ale také vysoké dávky adrenalinu. Vše je na čas, pokud nesplníte nebo nevyluštíte rébusy, hlavolamy či různé chytáky v určitém čase, zůstanete tam uvěznění, samozřejmě v nadneseném slova smyslu.
značení exitu.jpg
V České republice je několik těchto typů únikových her, převážně ve větších městech, takže se porozhlídněte po svém okolí, kde je nejblíž možné tento typ aktivity navštívit. U dospělých je to velmi oblíbený typ zábavy. V současné sobě se z toho stává fenomén, protože je to opět něco nového.
Je to skvělý druh zábavy nejen pro trávení volného času se svou rodinou, kdy musíte spojit všechny síly, abyste splnili všechny stanovenéúkoly, ale také je to ideální typ hry například na teambuildingy, jejichž cílem je stmelení se kolektivu a vzájemná spolupráce na jedné věci či úkolu, které mají jeden jediný cíl.
tunelové vidění.jpg
Tyto hry jsou velice propracované, takže dost často ti sáhnete i na dno svých sil. Zažijete tam opravdu hodně napjatých chvil a momentů, které vás dostanou skoro až na kolena.
Můžete si tam zahrát na detektivy, můžete navštívit místnost plnou duchů, luštění rébusů a mnoho dalších úkolů. Vaše mozkové závity opět velice rozproudíte.  Absolvováním této hry si odnesete mnoho neopakovatelných zážitků, na které pravděpodobně asi nikdy nezapomenete.
Ještě váháte, zda únikovou hru zkusit nebo ne? Už neváhejte a navštivte ji, nebudete litovat.